Uvedené ceny sú bez DPH!

V apríli 2015 sme sa rozhodli vydať  edíciu pohľadníc  pod  názvom  Slovenské obce na pohľadniciach. Do projektu sa dodnes zapojilo viac ako 150 obcí a miest.

Pohľadnice sú neoddeliteľnou súčasťou suvenírov pre návštevníkov miest, obcí, pre klientov hotelov a penzónov.
Pohľadnice tlačíme na kvalitný jednostranne laminovaný 300g papier.  Tlačíme ich v počtoch 200, 500 a 1000 kusov z jedného dizajnového druhu.

FORMÁTY POHĽADNÍC:

KLASIK  98 x 150mm
DL panoráma 98 x 210mm
MAXI 125 x 235mm

SKLADACIA POHĽADNICA 98 x 150mm po zložení
(možnosť skladania po kratšej prípadne dlhšej strane)

CENNÍK POHĽADNICE KLASIK:

  100ks – 23,- €
  200ks – 29,- €
  500ks – 49,- €
1000ks – 63,- €

CENNÍK POHĽADNICE DL PANORÁMA:

  500ks – 68,- €
1000ks – 82,- €

CENNÍK POHĽADNICE SKLADACIA:

  500ks – 75,-€
1000ks – 105,-€

CENY SÚ BEZ DPH.

Na základe záväznej objednávky vám bezplatne vyhotovíme jeden grafický návrh s tromi korektúrami a jednoduchú úpravu fotografií. Bezplatný návrh sa vzťahuje na každý druh, prípadne počet objednaného sortimentu.

Grafický návrh nezahŕňa výrobu loga, grafických tvarov, či ich úpravu. Spracovávame len dodané podklady.

Retušovanie fotografií, výroba grafických tvarov a ich návrh je spoplatnené taxou 25€/hod.

V prípade záujmu vám vieme poskytnúť aj fotografické služby. Ceny vám poskytneme na základe konzultácie. Pokiaľ máte záujem o iné množstvá pohľadníc neváhajte nás kontaktovať. Počty sú podmienené násobkom 200 ks, alebo 250 ks, nakoľko ide o archovú tlač ofsetom.

Využadné korektúry či úpravy budeme robiť až do chvíle vašej úplnej spokojnosti. Schválený a vami odsúhlasený finálny návrh zrealizujeme pružne a promptne.

Výroba a tlač pohľadníc – Pohľadnice sú neoddeliteľnou súčasťou suvenírov pre návštevníkov miest, obcí, pre klientov hotelov a penziónov. Pohľadnice tlač…Pohľadnice firemné, vianočné, veľkonočné, narodeninové. Pohľadnice s Vašim dizajnom, tlačené na špičkovom tlačiarenskom zariadení schopnom tlačiť aj bielu farbu, alebo špeciálny parciálny lak, ktorý vynikne najme na tmavých povrchoch.osielanie pohľadníc z dovoleniek a výletov je stále obľúbené. Krásne farebné fotografie sú skvelou reklamou a text na zadnej strane o vynikajúcej dovolenke len podčiarkne dobrý dojem. Je to skvelá reklama pre ubytovacie zariadenie, turistickú destináciu či obec. Pohľadnice končia často pripevnené magnetkami na chladničkách alebo vo firmách pripnuté na nástenkách, takže efekt takejto reklamy je dlhodobejší, než si možno pripúštate.