Uvedené ceny sú bez DPH!

Ponúkame Vám možnosť zákazkovej výroby hrnčekov prostredníctvom sublimačnej tlače. Potláčame kvalitné keramické hrnčeky triedy A+. Nakoľko na potlač používame originálny transférový papier americkej výroby Texprint XP a kvalitné atramenty, garantujeme Vám žiarivé farby s dlhotrvajúcim účinkom. Vyberte si z nášho sortimentu keramických hrnčekov a šálok. Pri každom hrnčeku je uvedená veľkoobchodná cena a to za 1ks pri mimimálnom odbere 10 ks hrnčekov/šálok. Cena zahŕňa aj potlač.

V roku 2017 sme pre našich klientov vyrobili viac ako 15 000 ks hrnčekov. Dbáme na kvalitu a spokojnosť našich klientov. Pokiaľ máte záujem o iné farebné prevedenie hrnčekov, ako je zobrazené v ponuke, prípadne o nižší odber neváhajte nás kontaktovať na našej infolinke 0904 593 126.

Hrnček klasik 330ml

Keramický hrnček biely pre  sublimáčnú tlač.

  • Kapacita :. Cca 330 ml
  • Priemer: 80 mm
  • výška:  95 mm
  • tlačová plocha: max.19 x 9,5 cm
  • potlač v plných farbách
Hrnček je vhodný pre použitie v mikrovlnnej rúre.
Odporúčame ručné umývanie.

 Krásne keramické hrnčeky

CENNÍK HRNČEK + POTLAČ

Aktuálna akciová cena je:

2,00€/ks

ceny sú bez DPH

Mať vlastné hrnčeky nie je luxus, ktorý vám rozbije rozpočet. Je to praktický reklamný predmet. Zamestnanci ho využijú v kancelárii aj doma. Zákazníkov poteší, ak ho získajú za vernosť alebo cenu v súťaži. Obchodným partnerom ich pribaľte na Vianoce k diárom. Kvalitné hrnčeky z LB Creative sú skvelým darčekom. Už Vás nudí piť rannú kávu z tuctového hrnčeka, ktorý má hocikto. Alebo len chcete darovať originálny darček, pozerať sa každé ráno na svoj idol, koláž fotiek z vydarenej dovolenke, alebo na čo len chcete. Ponúkame Vám potlač keramického hrnčeka čím len chcete .Potlač hrnčekov a pohárov realizujeme technológiou výpalu motívu vo vypaľovacej peci pri teplote 600-900°C podľa druhu materiálu alebo sublimačnou metódou. Na výber ponúkame z rôznych druhov sklenených, keramických a porcelánových pohárov a hrnčekov. Hrnčeky s potlačou a poháre potláčame priamou potlačou na sklo, keramiku či porcelán. Hrnček s potlačou – priama potlač je veľmi odolná voči umývaniu v umývačkách riadu. Potlač hrnčekov, či šálky s potlačou zabezpečujeme v krátkej dobe.